Isejo 1.21 pachas

Viskas apie Battlefield2.

Moderator: wOox

Post Reply
Gysla
Posts: 15
Joined: Thu Jan 19, 2006 1:45 pm

Isejo 1.21 pachas

Post by Gysla » Fri Mar 10, 2006 9:10 am



Mynthon7779

Post by Mynthon7779 » Fri Mar 10, 2006 12:06 pm

O su situoi updeitu bus galima losti balticum serve?

[LTU]Aistis999
Sidabro Klases Vartotojas
Posts: 247
Joined: Mon Oct 24, 2005 8:13 am
Location: Senamiestis

Post by [LTU]Aistis999 » Fri Mar 10, 2006 1:56 pm

jau susipuciau :wink:

User avatar
GaZeBO
Posts: 11
Joined: Sat Nov 05, 2005 2:20 pm
Location: Vilnius

Post by GaZeBO » Sat Mar 11, 2006 8:58 am

dar naujesnis patchas nu geras ;)
Image
Image

User avatar
shwilis
Posts: 36
Joined: Sun Feb 19, 2006 5:30 pm
Location: Panevezys

Post by shwilis » Sat Mar 11, 2006 9:52 am

ka2m baltikumas uzsiupdeitins 1.21 patch'u?

User avatar
shwilis
Posts: 36
Joined: Sun Feb 19, 2006 5:30 pm
Location: Panevezys

Post by shwilis » Sat Mar 11, 2006 9:52 am

ka2m baltikumas uzsiupdeitins 1.21 patch'u?

X-911-X
Posts: 22
Joined: Thu Feb 23, 2006 5:49 pm

Post by X-911-X » Tue Mar 14, 2006 10:03 am

Na cia sunkus atvejis :/ jai statu nepataiso tiek ilgai , tai toki maza updata isvis nedes arba dar po kokio menesiuko

User avatar
shwilis
Posts: 36
Joined: Sun Feb 19, 2006 5:30 pm
Location: Panevezys

Post by shwilis » Tue Mar 14, 2006 5:12 pm

dekui bundzuliui,kad pripuole prie kompiuteriaus ir ipute patcha!!! valio valio valio :lol:

User avatar
ńOObSTa
Posts: 90
Joined: Mon Nov 28, 2005 7:50 pm
Location: Vilnius

Post by ńOObSTa » Tue Mar 14, 2006 5:25 pm

As manau, kad cia dekui wOox , nors tiksliai nzn ar cia jis sutwarke serwa :D
Image

User avatar
shwilis
Posts: 36
Joined: Sun Feb 19, 2006 5:30 pm
Location: Panevezys

Post by shwilis » Tue Mar 14, 2006 6:02 pm

aaaa what ever :D

Guest

Post by Guest » Mon Sep 25, 2006 12:12 pm


Post Reply