Taisykles:kaip reikia elgtis COD2 serveryje

Balticum COD2 serverio 212.59.18.22 diskusijos

Moderator: wOox

Black

Post by Black » Tue Aug 15, 2006 1:44 pm

Dar pienas nuo lupu nenudziuva ir pienius gava tokes pareigas snarglaiu ti pabandyk mane iskickint galva nurasiu :twisted:
Mirtis adminui ; )

zmogus su RCON

Post by zmogus su RCON » Tue Aug 15, 2006 2:02 pm

as gyvenu Vilniuje Saltoniskiu g. 58-3 jeigu eisit pas mane tai nepasisiuklinkit, nupirkit kavos ir sausainiu. Paplepesim, aptarsim viska. Tiesa dar gali buti, kad manes nebus namuose, pasiskambinkit man tel.+37062078489, bunu kasdien nuo 18:00 iki 00:30, o savaitgaliais visa para

zaidziantis COD2

Post by zaidziantis COD2 » Tue Aug 15, 2006 3:15 pm

zaibis as gyvenu vilniuje ,baltupiu rajone ,aaaaaaaaaahahhahha :evil:

zaidziantis COD2

Post by zaidziantis COD2 » Tue Aug 15, 2006 3:50 pm

smaukalas jisai

TIPO chyteris

Post by TIPO chyteris » Tue Aug 15, 2006 4:34 pm

Jo jo adminas tai tikras lama ;) seip jai nezinot kas jis tai sakau kad jis yra Vytioxxx gyvena jis radviliskyje :) jam 15m. tad sulupti ji bus vienas malonumas :D

Anticrist

Post by Anticrist » Tue Aug 15, 2006 5:17 pm

Kurwa tu daunas nx mano telefono numeri idejai aaaaaaaaaaaaaaahhahhahhaha :D

drg

Post by drg » Tue Aug 15, 2006 5:49 pm

ahahahahahahahaaaaahhh, Balticuma valdo llaaaaaaaaaaaaaaaaaaamooooooos!!!!!

Bulletproof

Post by Bulletproof » Wed Aug 16, 2006 8:00 am

drg wrote: ahahahahahahahaaaaahhh, Balticuma valdo llaaaaaaaaaaaaaaaaaaamooooooos!!!!!

na tu juk ten nelosi..kox tau skirtumas?
ir nelosi todel kad ishmestas uz cytinima.
ir dar sakiau kad jai stumsi ir toliau netik serve negalesi lost ir nesamoniu kalbet apie adminu darba ir t.t bet ir kanale.
Image

drg

Post by drg » Wed Aug 16, 2006 8:34 am

:D beveik visas forumas puikuojasi neteisingais žodžiais "DragaO, drg, lopas, čyteris, WH, rcon", vat, tai dabar tegul supranta tais teisingais žodžiais, kuriuos parašau aš :)

Guest

Post by Guest » Wed Aug 16, 2006 8:51 am

Pamirso parasyti dar 11 taisyklia ISDUCHINTI ADMINA!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

drg

Post by drg » Wed Aug 16, 2006 9:17 am

Anonymous wrote: Pamirso parasyti dar 11 taisyklia ISDUCHINTI ADMINA!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

nereik taip žiauriai :D kaip kadaise man Bp pasakė, tai aš tai perfrazuosiu tiems adminams: "tai jūsų sąžinės reikalas", prisidirbsit, nelošit naujajame serveryje :P O jis žadamas kurti geresnis už Balticum'o.

Bulletproof

Post by Bulletproof » Wed Aug 16, 2006 11:15 am

drg wrote:
Anonymous wrote:Pamirso parasyti dar 11 taisyklia ISDUCHINTI ADMINA!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

nereik taip žiauriai :D kaip kadaise man Bp pasakė, tai aš tai perfrazuosiu tiems adminams: "tai jūsų sąžinės reikalas", prisidirbsit, nelošit naujajame serveryje :P O jis žadamas kurti geresnis už Balticum'o.

gaila kad to servo adminai ten leis zaisti tikriems cyterems.
Image

Mauglis su rcon

Post by Mauglis su rcon » Wed Aug 16, 2006 2:03 pm

ai krc, pasakysiu esam kas adminai nx tik atsipiskite nuo musu, double done o as save neskelbsiu. :)

Guest

Re: Taisykles:kaip reikia elgtis COD2 serveryje

Post by Guest » Wed Aug 16, 2006 2:11 pm

zmogus su RCON wrote: 10 TAISYKLIU:
1. Nenaudok CHEAT.
2. Nevok svetimo "NICK".
3. Nesikeik.
4. Neizeidinek rasiniu, tautiniu, religiniu mazumu.
5. Nedarykite is "COD2" zaidimo serverio mirc kanalo "neFLOODinkit".
6. Nenaudokyte "SPAM".
7. Visas skriaudas, nuomones, patarimus bei kita info. talpinkyte i si foruma.
8. Gerbkyte naujai atejusius zaidejus, ir padekyte jiems, viskuo kuo galyte.
9. Zaiskyte garbingai, jeigu yra tarp zaideju susitarimas "BASH"* 3 asmuo neturi teises kistis ir juo labiau saudyti i priesininka. Kai gincas issisprendzia, po "BASH" dvykovos, vieno zaidejo nukovimu, 3 asmuo gali naudoti visas turimas priemones, kad nukauti priesa.
10. Visi administratoriaus (-iu) nurodymai turi buti vykdomi nedelsiant, be papildomu aiskinimosi bei atsikalbinejimu.

PAAISKINIMAI:

* "NICK" tai zaidejo isgalvotas slapyvardis.
* "BASH" - tai dvieju "FRAG" gincas, kai jam isspresti naudojamas saunamojo ginklo buoze.
* "SPAM" - tai nepageidaujamos masiškai siunčiamos žinutės, naudojant
"NICK'us" bei "CHAT'a".
* "FLOOD" - tai pastovaus teksto rašymas per trumpą laiką, dažniausiai jis neturi jokios reiskmes, nes jau buvo paskelbtas anksciau.
* "FRAG" - tai bet kuris zaidejas esantis ONLINE ar ONLAN
* "COD2" - tai Call of Duty 2 zaidimas.

Image

1 taisykle :) galetum dar darasyt "LAMA adminas jus iskikins"
2 pyzda nevoK :DD tikras lama :)
3 krw krw :DDDDDDD piratiniam serve negalima keiktis bbd :D ADMINAS LAMA
4 nu cia tai isvis :D kuo toliau tuo durniau :D rasines mazumos tai cia kas? indenai? :D jiem tik cod2 online terupi :D ADMINAS LAMA
5 Gerai dar butu :D irc #cod per diena tiek neparasoma kiek zaidime per viena map :D ADMINAS LAMA
6 Cia tai nlb supratau.. gal gali pasakyk kaip tu isivaizduoji spam chate:D
jauciu kad kokie nors bot robotai reklamina serve. ABSOLIUTUS LAMA
7Nu as tau tik galeciau patarti pyzdinti is sito servo kuo greiciau :D nes tu miskinis kaskoks MAUGLIS :D
8 kaip tu supranti ta garbe? Kai tave cia visas servas pyzdavo tau jau garbe turbut :) Garbingas LaMA tu esi tada :)
9 VA cia tai geras :D Pamenu kai konsole pyzdavoju STINTA kiek buvo juoko :D ADMINAS BISKI DAUNAS :D
10 MISkinio nx as neklausysiu, ciulpk ;)
REZIUME: ADMINAS LAMA

vel as :)

Post by vel as :) » Wed Aug 16, 2006 2:12 pm

dar prie taisykliu nedariausiau kad tas logo tai BBD nx nx kas tau cia mama gal nupiese? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Post Reply