NAUJAS COD2 V1.3 CRACKED LIETUVISKAS SERVAS!!!!!!!!!!!!!!

Balticum COD2 serverio 212.59.18.22 diskusijos

Moderator: wOox

tevukas

Post by tevukas » Mon Dec 04, 2006 9:08 pm

nagi nagi atvaziuosim paziuresim
cs.dev.lt puikiausias CS 1.5 serveris su WARCRAFT3 modu junkites nepasigailesit

Bulletproof

Post by Bulletproof » Tue Dec 05, 2006 4:40 pm

:D man susidaretox ispudis kad tam serve cyteriu ishvis niekas neckikina:)
balticume tai nors kazkiek prametom.o ten juk cyteriiu tipo negali buti:)) nes 1.3 ir pb update:D bet servas cracked ir cyteriai tie kas lose balticume gauna pastovu kick eina i ta serva ir ten yra gerbemi kaip geri zaidejai:) cia ash ne apie senus zaidejus kalbu... o apie naujus veidus lietuvos cod bendruomenej..:)
p.s servas geras. bet tvarkos del cheateriu ishvis nera... ar pasakysit kad ten cyteriu nebuna?:)
Image

tevukas

Post by tevukas » Tue Dec 05, 2006 9:28 pm

Gal ir gerai, kad naujas servas atsirado, bet kad ten cheatas perbego tai gal ir nieko gero, reik ten anticheatteam apsilankyt :D

Ramaciandra
Sidabro Klases Vartotojas

Post by Ramaciandra » Fri Dec 08, 2006 2:40 am

Ką čia svaigstas, bile parašinėti nesamonių, ar jūs bent suprantat skirtuma tarp 1,2 ir 1,3 atnaujintų serverių, tik slėpkitės su savo makaronais, nes 1,3 būtent 3 kartus daugiau atpažysta įvairių naujų čytų, jau nekalbant kad jame ištaisyta krūvos bugų, atsilikėliai 6 mėn neatnaujinat savo serverio, tai pasjus čyterių lindynė, pradedant nuo taip vadinamų adminų iki kitų vaikigalių, pasižiūrėkit statistikas ir forumus, 1,2 antičytas šiuo metu neatpažysta 90 naujasnių čytų, jūsų balticum servas tikras rojus čyteriams, tokių senų, neprižiūrėtų servakų yra labai mažai, čia kaip koks akmens amžius, jie dar sugeba matai aiškinti apie naują serverį kažką. Šendien dėl čytų naujasis serveris atpažino ir iškikino tokį veikėja "Bp"(Bulletproof) , 30 metų vyras, aiškina mažamečiams kad ten ne jis, kažkas kitas su jo nicku, šitas atmazkes jis jau vartoja pastoviai, gėda, įdomu kokia ateitis jūsų kai visi sukčiaujat, o gerus žaidėjus apkalbat.
Last edited by Ramaciandra on Fri Dec 08, 2006 2:55 am, edited 1 time in total.

Ramaciandra

Post by Ramaciandra » Fri Dec 08, 2006 2:53 am

Va pasižiūrėkit : http://img67.imageshack.us/my.php?image=bpuz7.png naujas 1,3 nepraleidžia jūsų čyterių, pas jus balticum serveryje kas antras žaidėjas su čytais, gal jie be čytų žasti nemoka, tad tokiu atveju balticum labai jiems tinka, kas sugeba be kodų žaisti tie žaidžia naujame serveryje.

Bulletproof

Post by Bulletproof » Fri Dec 08, 2006 11:58 am

Ramaciandra wrote: Va pasižiūrėkit : http://img67.imageshack.us/my.php?image=bpuz7.png naujas 1,3 nepraleidžia jūsų čyterių, pas jus balticum serveryje kas antras žaidėjas su čytais, gal jie be čytų žasti nemoka, tad tokiu atveju balticum labai jiems tinka, kas sugeba be kodų žaisti tie žaidžia naujame serveryje.

:D oi idiotai:) patys pasivadino mano vardu nuejo i serva padare scr ir viskas:)
kur mano ipas ?:))
Image

KB8

Post by KB8 » Fri Dec 08, 2006 11:59 am

Kaip man patinka 'CoD karai' :>>>

Ramaciandra

Post by Ramaciandra » Sat Dec 09, 2006 1:46 am

Bulletproof wrote:
Ramaciandra wrote:Va pasižiūrėkit : http://img67.imageshack.us/my.php?image=bpuz7.png naujas 1,3 nepraleidžia jūsų čyterių, pas jus balticum serveryje kas antras žaidėjas su čytais, gal jie be čytų žasti nemoka, tad tokiu atveju balticum labai jiems tinka, kas sugeba be kodų žaisti tie žaidžia naujame serveryje.

:D oi idiotai:) patys pasivadino mano vardu nuejo i serva padare scr ir viskas:)
kur mano ipas ?:))

Taves prašo duoti savo ipi, kad galima būtų atsektiti ar tas pats vartotojas gavo kick iš servo už čytus( teo nesvarbu kad pasjo vartotoją keičiasi ipi), tu neduodi to ipi, nors pastave dinaminis ipi, nesuprantu kodėl neduodi savo ipi, priežastis tik viena, bijai galutinio įrodymo kad tu visada žaidi su čytais. :lol:

Bulletproof

Post by Bulletproof » Sat Dec 09, 2006 10:07 am

mink tu nx geras...
jus man i kanala parodykit loga ish servo su mano ip.ash ishkart parodysiu savo ip:)
jai ash jums duosiu savo ip jus ten tik irasysit ir gausis tipo kad ash ten buvau:D
gal tu nori kad ash taip pat padaryciuau tipo kad tu atejai i balticum ir ten cytinai? cia jus tik save apgaunat idiotai...
Image

Ramaciandra

Post by Ramaciandra » Sat Dec 09, 2006 10:31 pm

Bulletproof wrote: mink tu nx geras...
jus man i kanala parodykit loga ish servo su mano ip.ash ishkart parodysiu savo ip:)
jai ash jums duosiu savo ip jus ten tik irasysit ir gausis tipo kad ash ten buvau:D
gal tu nori kad ash taip pat padaryciuau tipo kad tu atejai i balticum ir ten cytinai? cia jus tik save apgaunat idiotai...

Ė apsišaukėli, tas dabartinis tavo ipas vistiek kitoks nei servo loge tą dieną kai jungeisi su čytais, nesuprantu ko tu bijai duoti dabartinį savo ipi, tas tavo ipi per tą laiką jau pasikeitė kelis kartus, jis ir nebus toks koks servo loge, lama tu, jeigu neišmanai DSL tehnologijų ir kaip mes baninam dinaminius ipi su "teo" pagalba tai patylėk, ne tavo proteliui suprasti kaip mes tave susekėm, tai ir neduok to ipi, ir tai Bus puikus įrodymas kad tu šyteris.

tevukas

Post by tevukas » Sun Dec 10, 2006 9:34 pm

Jo duotum ginklus i rankas ishskerstu viens kita :D

tevukas

Post by tevukas » Sun Dec 10, 2006 9:42 pm

O kaip rashyt spalvotai, pastebejau, kad daugelis turiu tokius fainus vardus (pvz., zudromis raidemis uzrashytas vardas LINAS CELKIS) o kaip man uzrashyt taip pat bet rozine spalva, nes ji mano megstamiausia. Aciu

Bulletproof

Post by Bulletproof » Thu Dec 21, 2006 8:29 am

Tu "Geras" servo admine.ziuriu giliai ineres ten savo shiknalyzams:) ishlysk ish siknos apsiprausk,apsiramink ir tada pazek ka rasai..pasijuok ish save ir bus ok.
tiesa ash vis dar laukiu kada cia man uzblokuosi ip kad negaleciau jungtis prie cod servu sakiai turi geru pazystamu teo :)))) hackeri tu hackeri.. apsitriochinai?
Image

papalele

Re: NAUJAS COD2 V1.3 CRACKED LIETUVISKAS SERVAS!!!!!!!!!!!!!!

Post by papalele » Wed Aug 27, 2008 8:48 am

Sitas serwas dar weikia? :D

Shinigami
Diskusiju Moderatorius

Re: NAUJAS COD2 V1.3 CRACKED LIETUVISKAS SERVAS!!!!!!!!!!!!!!

Post by Shinigami » Sun Aug 31, 2008 3:52 pm

Nieks nenori istrinti sito gaidzio temos ?

Post Reply