2010 Žemėlapių Archyvas

Post Reply

Ar gerų žemėlapių radote?

Taip
3
75%
Ne
1
25%
Galėtu būti ir daugiau
0
No votes

Total votes: 4

Hordeon

2010 Žemėlapių Archyvas

Post by Hordeon » Mon Jan 04, 2010 12:29 pm

Visus sveikinu su 2010metais! Tikiuosi jie jums bus geresni, o Warcrafte įdomesni.
Taigi visiems dovanoju 2010mapų Packą. Šie metai balticume ne šiaip eiliniai, o Lietuvių Kūrybos Metai, nes šiais metais labai daug lietuvos žaidėjų susidomėjo Warcraft3 Programa: WorldEditor (Ją galite rasti ten, kur irašėte Warcraft3). Ar pastebite kiek Balticumo žaidėjų dabar bando kurti savo žemėlapius? Pastebite, kad jie nėra labai idomųs, o išvaizda gražūs. Taip, bet taip yra tik todėl, kad Balticumo kurėjai dar nėra patyrę. Aš vienas iš jų.
Visiems žemėlapių kūrėjams: Prašau, nebūkite tokie stuobriai, nekopijuokite kitų žaidėjų kurtų žemėlapių, būkite išradingi. Nesigauna?! Nebijokite eksperimentuoti, nepraraskite vilties, aš taip pat jaučiuosi, kaip ir visi kiti, galų gale mes - Žmonės ar Ne?

Download

Arie-

Re: 2010 Žemėlapių Archyvas

Post by Arie- » Mon Jan 04, 2010 11:22 pm

Labas. Kažkada prieš metus, berdods, bandžiau sukurti micro arena tipo mapą, kur unitus gali susikurti juos tiesiog parašydamas į čatą. Dariau viską su jass netgi, gan normaliai, bet bėda buvo ta, kad world editorius turi labai ribotas native funkcijas, kurios jau yra sukurtos, o naujų pats susikurti negali. Tai man neišėjo pakonvertuoti čato stringo į unitID stringą ar panašiai. Ir taip ir nutrūko mano mintis :) Bet šiaip idėja labai gera buvo. Daug laiko praleidau.

Aš nesu gilus mapų kūrėjas, bet esu vieną išvertęs tiesiog mapą, o keletą melee mapų ir sukūręs :)

Hordeon

Post by Hordeon » Tue Jan 05, 2010 3:02 pm

Subject: 2010 Žemėlapių Archyvas
Arie- wrote:Labas. Kažkada prieš metus, berdods, bandžiau sukurti micro arena tipo mapą, kur unitus gali susikurti juos tiesiog parašydamas į čatą. Dariau viską su jass netgi, gan normaliai, bet bėda buvo ta, kad world editorius turi labai ribotas native funkcijas, kurios jau yra sukurtos, o naujų pats susikurti negali. Tai man neišėjo pakonvertuoti čato stringo į unitID stringą ar panašiai. Ir taip ir nutrūko mano mintis :) Bet šiaip idėja labai gera buvo. Daug laiko praleidau.

Aš nesu gilus mapų kūrėjas, bet esu vieną išvertęs tiesiog mapą, o keletą melee mapų ir sukūręs :)
Vienas klausimas prieš atsakymą. Iš kur JASS išmokai?
Beje, koks tavo nick'as balticume?
Nenaudok paprasto WE. Naudok paturbintą, kur nera limitų. Pats tokį naudoju.
Išbandyk: Advanced WE

Arie-

Post by Arie- » Tue Jan 05, 2010 11:52 pm

Tai kaip ir su kiekvienu programavimu gi. Internete narsai ir mokaisi. Yra kazkokia programa, JASScraft ar kazkaip panasiai, toks beveik wysiwyg editorius, galima sakyti. Na, padeda programinti ir susikurti scriptus. O dabar tai truputi uzmirses as sita reikala :)

Hordeon

Post by Hordeon » Wed Jan 06, 2010 3:22 pm

Suprataw ;D man tai tas JASS... gal ir noreciau ismokt bet baisiai tingiu...
O tai ar parsisiuntei Advanced?

erum

Post by erum » Mon Dec 02, 2013 6:56 am

iskart sakau nerasikit nei zaidime ne cia kaip sukurti cyta map arba suzinoti koks aktivatorius tai labai ilgas ir sunkius darbas beto vaginantis.gerau rasikit wyswai jis ten viska zino.

Post Reply