Žlugimas-nauja pradžia!!!

europe.warcraft3.eu network's weekly & daily tourneys.how to register ,how to take part in...
Post Reply
JYGUJFU
Posts: 3
Joined: Mon Dec 27, 2010 8:02 pm

Žlugimas-nauja pradžia!!!

Post by JYGUJFU » Sat Jan 07, 2012 4:41 pm

Sveiki visi, norėjau į forumą kai ką parašyti apie Balticum "turnyrus" kurie vyksta kiekvieną dieną...

Anksčiau į turnyrus kas ateidavo, tik senieji mūsų vilkai, jie laimėdavo, o į naujus žaidėjus niekas neatkreipdavo dėmesio... Bet ar pastebite, kad ir tie senieji nebežaidžia? Kodėl?! O todėl, nes jie pabaigė savo, jiems nebeydomu kapotis su tais pačiais lietuviais, atsibodo žaisti tuos pačius žaidimus, užaugo, turi šeimą, ar pan...
Dabar atėjo metas, kai jūs turite pradėti naują žaidėjų karta, naujus vilkus pradėti ruošti žaidimui. Tie kurie pirmas vietas rinkdavo juk ir jie kažkada visiškai žaisti nemokėjo :)
Toliau turnyrų reklamos... Tos oficialios reklamos, ką juos doda??? Iš mano 10 apklaustų žaidėjų tik 2 iš jų žino apie turnyrus, o neina dalivauti, nes nesusirenka žmonių ir adminai nelabai bendraujantys... Geriausia reklama yra - pažintys. Reikia kalbėti su visais, šnekinti dalivauti, tada jie pamatys, kad kažkas vyksta, sužinos kur vyksta, nes oficialios reklamos tik duoda, kad kažkas kažkur vyksta ir tai vaizdas toks, jog ten renkasi vieni profesionalai... Ne aš neisiu, nes pralaimėsiu... Norint, kad kažkas įvyktų, reikia bendrauti su visais, nesislėpti kaip neprieinamiesiems, o bendrauti net ir su tais kurie dar yra visiški naujuokai!
Adminai irgi pavargsta... Taip! Bet juk tai kaip darbas, duoti kitiems žmonėms pavadovauti ir į vadovavimą žiūrėti ne taip, kad jūs čia kiečiausias, o reikia gerbti kiekvieną... Kas jūs esate?? Kažkokio žaidimo adminai? :lol: Kiečiausi tie kurie tai padaro ir uždirba milžiniškus pinigus, o jūs to nepadarot, tad pagarbos kiekvienam pas jus atėjusiam, jūsų žaidimu mėgaujančiam personai.

Tai va, tikiuosi keisite kažka, jau nuo senų laikų mes priešai, bet niekada nelinkėjau jums blogo, norių, kad jūs būtumėte žinomi ir kitose šalyse, kad plėstumėte šį žaidimą... Tai va, sekmes! :))

User avatar
Shinigami
Diskusiju Moderatorius
Posts: 254
Joined: Sat May 31, 2008 8:05 pm

Re: Žlugimas-nauja pradžia!!!

Post by Shinigami » Mon Jan 16, 2012 11:38 pm

Ir vel tu ? sakei nebegrisi :(

User avatar
Vaikiss
Posts: 187
Joined: Fri Mar 16, 2007 1:59 pm
Location: Lithuania

Re: Žlugimas-nauja pradžia!!!

Post by Vaikiss » Tue Jan 17, 2012 5:25 pm

dalinai sutinku su tavo postu bet tik dalinai

Post Reply