Kiek dar tai truks..

By player's wishes was created new thread to report about Hackers/Cheater/Exploiters or other kind of hacking in Wc3. Here you can post about them with proves like, Screenshot's or replays!
Post Reply
Ricardasb

Kiek dar tai truks..

Post by Ricardasb » Wed Sep 18, 2013 5:47 am

Paziurekit forumo tema adminai ir ne adminai " smaistineja mano varda ir tyciojasi :/" nes jau nusibodo. fenio_x_X22 dar liko neuzbanintas nors nuhackines yra 2 accountus (pamatysit mano posta su ss kur raso kingui su kitu nick apie bana) pats savo temoi uztusavo nick prie hello ir dar niekas nekreipia demesio nu blemba nusibodot!
Dota sux! Fenio_X_x22 cheatas! warnius <3 rycka! 3 teiginiai kurie zudo balticuma. ar tu taip irgi manai?

Fenio_X_x22

Re: Kiek dar tai truks..

Post by Fenio_X_x22 » Fri Sep 27, 2013 12:12 pm

nesamoningas ricardas su savo 2013 uzsiregistruotu accountu. As seniausiai cia bvau su anuo accountu genin32. Jei dar nesusigaudai kad sunus (ADMINAS) jau paziurejo mano posta tai gal dar karta nueik.

Visa uztusavima nuimsiu adminam per pm . Tu tikrai trenktas kad reikia kartot kelis sakinius. +Aklas,
"Science without religion is lame. Religion without science is blind."

Ricardasb

Post by Ricardasb » Fri Oct 11, 2013 5:36 pm

Fenio_X_x22 wrote:nesamoningas ricardas su savo 2013 uzsiregistruotu accountu. As seniausiai cia bvau su anuo accountu genin32. Jei dar nesusigaudai kad sunus (ADMINAS) jau paziurejo mano posta tai gal dar karta nueik.

Visa uztusavima nuimsiu adminam per pm . Tu tikrai trenktas kad reikia kartot kelis sakinius. +Aklas,
Fotošopa galima padaryt bet kada :D
Dota sux! Fenio_X_x22 cheatas! warnius <3 rycka! 3 teiginiai kurie zudo balticuma. ar tu taip irgi manai?

whitecrow4

Post by whitecrow4 » Tue Jan 13, 2015 4:59 am

I think you'll get more attention from castle fight admins if you put this topic somewhere in the castle fight forum, because in most cases people report an abuser from DotA (which I am responsible for, but I have no admin rights in the castle fight bots).
white

Post Reply