neina junkits per lana

Iškilo kalausimų kaip prisijungti arba kitų tech. klausimų rašykite čia
Post Reply
neina junktis per lana

neina junkits per lana

Post by neina junktis per lana » Wed Jan 26, 2005 12:55 pm

ei nx del ko neina per lana man junktis ?
:?: :mrgreen:

User avatar
Aurimas
Posts: 34
Joined: Sun Nov 07, 2004 12:12 pm

Post by Aurimas » Wed Feb 02, 2005 7:50 pm

Kaip suprast neina tau ten nerodo kas zaidiza per lan'a ar kas :?: Jei nerodo kai zaidiper lan'a tai issijunk firewall ir rodys :mrgreen:

Guest

Post by Guest » Wed Apr 27, 2005 5:16 am

neina junktis per lana I completely agree with yor argument.

Cript
Posts: 9
Joined: Thu Apr 13, 2006 2:56 pm
Location: Kretinga

Post by Cript » Thu Apr 13, 2006 3:00 pm

o ka daryt jei nors ir isjungei firewall ir visteik nerodo lan servu ??? Ar del to kad gyvenu nuosavam name o ne bute ?

User avatar
wwizo
Diskusiju Moderatorius
Posts: 741
Joined: Tue Dec 21, 2004 10:44 am
Location: Klaipeda - Kaunas
Contact:

Post by wwizo » Fri Apr 14, 2006 9:33 pm

Krc... Uzsiupdeitinat, paziurit kas ir kaip su netu (jei bcumas per lana prijungtas, taj nieko jums nerodys)... Firewall isjungiat... Ir iswis lanas - gaidys.
Image
It is true... I have no life..

User avatar
Impres
Posts: 97
Joined: Sat Dec 03, 2005 5:25 pm
Location: Klaipdeda

Post by Impres » Tue Apr 18, 2006 7:34 pm

Atsijunk ta baltikuma gaidys is gaidyno jis nei per lana norm palosi nei uzsieni
Image
Image
Image

User avatar
wwizo
Diskusiju Moderatorius
Posts: 741
Joined: Tue Dec 21, 2004 10:44 am
Location: Klaipeda - Kaunas
Contact:

Post by wwizo » Sat Apr 22, 2006 6:57 pm

Jop... :D
Image
It is true... I have no life..

Post Reply