Paleistas Call of Duty 2 serveris Balticum tinkle

Balticum COD2 serverio 212.59.18.22 diskusijos

Moderator: wOox

Whitesnake

Post by Whitesnake » Fri Mar 17, 2006 10:48 am

WOox'ai galetum ir smoke nade'us pakurt 8)

wOox

Post by wOox » Fri Mar 17, 2006 3:22 pm

ishjungta, nes yra daug nesubrendeliu kurie primeto ju belekaip ir visi paskui verkia, kad lagina
Tave stebi snaiperis...

SoulReaver
Diskusiju Moderatorius

Post by SoulReaver » Fri Mar 17, 2006 7:28 pm

BINGO!!!!
...Will steal souls of mortals for $...

wirusas™

Post by wirusas™ » Tue Mar 21, 2006 3:22 pm

cod2 yra pats geriausias zaidimas per intika koki as tik esu zaides!!!!taigi jis tikrai fainas!!!aisq mp daug idomaiu nei sp nes per ji zaidi pries kompa o ant mp tai ikrai zaidejai uz tikru kompu!!!nu krc geras ir tike ;)

MisterTT

Post by MisterTT » Wed Mar 22, 2006 7:50 pm

wirusas™ wrote: cod2 yra pats geriausias zaidimas per intika koki as tik esu zaides!!!!taigi jis tikrai fainas!!!aisq mp daug idomaiu nei sp nes per ji zaidi pries kompa o ant mp tai ikrai zaidejai uz tikru kompu!!!nu krc geras ir tike ;)

ne nu neatsispyriau pasakyti.... ^2So what...? :D

SoulReaver
Diskusiju Moderatorius

Post by SoulReaver » Thu Mar 23, 2006 3:21 pm

....lame man...very... very lame....

:?
...Will steal souls of mortals for $...

Whitesnake

Post by Whitesnake » Fri Mar 24, 2006 8:56 pm

Woox'ai kas ten pas tave balticume daros? Katik gavau kick'a be jokios priezasties, adminas tyli nieko nesako! Isitrauk Chat Log'us pasiziurek kokie ten bespridielai darosi uz ka kickina!?

wOox

Post by wOox » Sat Mar 25, 2006 12:58 pm

nu reishkias kazhka blogai padarei. Kikina uzh dideli pinga, keiksmazhodzhius, adminu bei kitu zhaideju isheidinejima, niku pasisavinima ir t.t. negalesiu pazhiureti, nes neloginu servo :roll:
Tave stebi snaiperis...

K A T A R AS

Post by K A T A R AS » Tue Mar 28, 2006 3:03 pm

Whitesnake wrote: Woox'ai kas ten pas tave balticume daros? Katik gavau kick'a be jokios priezasties, adminas tyli nieko nesako! Isitrauk Chat Log'us pasiziurek kokie ten bespridielai darosi uz ka kickina!?

tai dabar werki??? tai gi iskikino ish geimo tik, o neuzhbanino, eik pernaujo ir toliau zhaisi. man irgi taip pat buwo ir nieko. krc man jus jau kaip anglai, wa tik kazhkas blogai pizdiec tuoj kazhkam paskust wiska, dar bauda uzhdet gi chia geimas, o ne real life, man, chill out :P
KRC

DragaO

Post by DragaO » Mon Apr 03, 2006 10:14 am

K A T A R AS wrote:
Whitesnake wrote:Woox'ai kas ten pas tave balticume daros? Katik gavau kick'a be jokios priezasties, adminas tyli nieko nesako! Isitrauk Chat Log'us pasiziurek kokie ten bespridielai darosi uz ka kickina!?

tai dabar werki??? tai gi iskikino ish geimo tik, o neuzhbanino, eik pernaujo ir toliau zhaisi. man irgi taip pat buwo ir nieko. krc man jus jau kaip anglai, wa tik kazhkas blogai pizdiec tuoj kazhkam paskust wiska, dar bauda uzhdet gi chia geimas, o ne real life, man, chill out :P

Auksiniai žodžiai :) tik kažkas neto ir iškart imasi visų priemonių atsikratymui :)

Whitesnake

Post by Whitesnake » Mon Apr 03, 2006 11:38 am

DragaO ir K A T A R A S jus du gandonai malkit baltus zirnius ir toliau :lol:
O WOox'ui tai sekmes su ketvirtokais adminais kurie be k/b daugiau nieko pasakyt negali.

DragaO

Post by DragaO » Mon Apr 03, 2006 12:02 pm

Whitesnake wrote: DragaO ir K A T A R A S jus du gandonai malkit baltus zirnius ir toliau :lol:
O WOox'ui tai sekmes su ketvirtokais adminais kurie be k/b daugiau nieko pasakyt negali.

pats tu gandonas blin, ir pats mal baltus zinrius ko toliau, bet tavo sitam poste irgi yra tiesos :)

wOox

Post by wOox » Mon Apr 03, 2006 12:35 pm

DragaO wrote:
K A T A R AS wrote:
Whitesnake wrote:Woox'ai kas ten pas tave balticume daros? Katik gavau kick'a be jokios priezasties, adminas tyli nieko nesako! Isitrauk Chat Log'us pasiziurek kokie ten bespridielai darosi uz ka kickina!?

Auksiniai žodžiai :) tik kažkas neto ir iškart imasi visų priemonių atsikratymui :)

DragaO, ish naujo perskaityk K A T A R O posta! netaip supratai :lol:
Tave stebi snaiperis...

DragaO

Post by DragaO » Mon Apr 03, 2006 1:24 pm

aa, nu tada :D

Bulletproof

Post by Bulletproof » Mon Apr 10, 2006 8:23 pm

Omg. ketvirtokai...
whitesnake tu matai ka raso seervo zinutes? + susipazink su zaidimu geriau:)
turiu omeny jai tu adminui rasai "mires" o jis gyvas ir loshe.jis nemato ka tu rasai.! ir kai nusauna jy jis irgi nemato ka rasei! beto kai buna pilnas servas adminai nespeja skaityt ka ten visi floodina.plius jai nerodot jokios pagarbos adminams tai jie irgi i jus nelabai kreipia demesy ir nesistebekit kad jums neatraso ir nereguoja i jus. o tik reguoja i jusu keiksmus ir nesamones:) ypac ash:) turiu pora pastoviu klientu kurie vis dar nesupranta uz ka kick gauna:)
Image

Post Reply